




Marie- Jo Jane Voorgevormde BH
De serie Jane van Marie-Jo is een serie met een romantische uitstraling die ook nog eens zeer comfortabel is. Het hartvorm model van de Jane heeft voorgevormde cups en is voorzien van multifunctionele schouderbandjes.
Het hartvorm model van de Jane van Marie-Jo zorgt ervoor dat de borsten worden gelift en gecentreerd. Dit zorgt weer voor een mooie natuurlijke ronde vorm en een subtiel decolleté. De cups van de Jane Marie-Jo zijn van een gladde, matte stof wat het heel gangbaar maakt om deze bh onder gladde en/of aangesloten kleding te dragen. Boven en onder aan de cups is luxe kant aangebracht en de bh bevat verstelbare bewerkte schouderbandjes. Deze bandjes kunt u recht over de schouders dragen, kruisen of als halter dragen.
Maak uw set compleet met een van de slips uit de Jane serie van Marie-Jo.
Jane 0101336
Bent u op zoek naar een fijne voorgevormde bh van Marie-Jo?
Dan is deze bh van Marie-Jo uit de Jane serie misschien wat voor u. De bh heeft een romantische uitstraling en is zeer praktisch dankzij haar gladde cups. Dankzij de multifunctionele schouderbandjes is deze bh ook op diverse manieren te dragen.
Voordelen van de Jane bh van Marie-Jo:
- Mooi decolleté
- Stevige ondersteuning
- Gladde cups
- Multifunctionele schouderbandjes
in onze winkel of bij u thuis!
5211 EW 's Hertogenbosch